Toms ar nepacietību gaida mīlošus un gādīgus saimniekus!

Mazajam Tomam ir ļoti paveicies, jo dzīvnieku aizsardzības aktīvisti viņu, kā arī viņa brāļus un māsas, ir pamanījuši un nogādājuši mūsu patversmē. Ar īpašām un neatlaidīgām rūpēm, ar augstvērtīgas barības un vitamīnu palīdzību, Toms ir izaudzis par veselu un dzīvesprieka pilnu kaķu puisi. Toms ir apmēram 8 mēnešus vecs, vakcinēts, čipēts, kastrēts, un viņam piešķita ES pase. Šis melnbaltais sapņu kaķis ir mīlīgs, draudzīgs, rotaļīgs runcis, kuram patīk socializēties gan ar cilvēkiem, gan citiem kaķiem. Ārkārtīgi vienkāršas dabas kaķis, kurš no sirds priecāsies par jaunām mājām. Vai Jūs esat pieņēmis šo atbildīgo lēmumu sniegt Tomam jaunas, siltas un mīlošas mājas? Ja Jūs vēlaties būt Toma jaunā ģimene, lūdzam sazināties ar patversmi, zvanot uz norādīto telefona numuru 261 95 393. Madonas DAB

Mīļie interesenti – mūsu dzīvnieku aizsardzības biedrībā Toms var tikt saņemts par adopcijas maksu 20 eiro apmērā. Šī maksa palīdz nodrošināt atbilstošus finansiālos priekšnoteikumus atbildīgai dzīvnieku turēšanai. Šī nodeva kavē ļaunprātīgu dzīvnieku izmantošanu. 

Dudis meklē jaunas mājas! 

Šis mīlīgais, melni-baltais, apmēram pusotru gadu jaunais kaķu puika ir kastrēts, čipēts, vakcinēts, un viņam ir piešķirta ES pase.Kādā mājas pagrabā, kopā ar saviem brāļiem un māsām, Dudis tika atrasts pamests likteņa varā. Tagad viņš no sirds ilgojas pēc jaunām mājām, kuras saukt par savām. Kolīdz cilvēks ieguvis Duda uzticību, runcis kļūst par īstu draugu, kurš atļaus sevi bužināt un mīļot, un vēlēsies būt pie jaunā saimnieka sāniem ik uz soļa. Dudis labi saprotas arī ar citiem kaķiem, un bez problēmām pats dodas uz kaķu tualeti. Ja esi nolēmis kļūt par atbildīgu un mīlošu saimnieku Dudim, un uzņemt viņu kā ģimenes locekli, lūdzam, sazināties ar dzīvnieku patversmi zvanot uz norādīto telefona numuru. Madonas DAB T. 26195393

Informācija jaunajiem saimniekiem – mūsu dzīvnieku aizsardzības biedrībā Dudis var tikt saņemts par adopcijas maksu 20 eiro apmērā. Šī maksa palīdz nodrošināt atbilstošus finansiālos priekšnoteikumus atbildīgai dzīvnieku turēšanai. Šī nodeva kavē ļaunprātīgu dzīvnieku izmantošanu.

Mince meklē gādīgus, mīlošus un atbildīgus saimniekus!

Kopš 2018.gada oktobra pie mums patversmē dzīvo šī melni-baltā, apmēram divus gadus jaunā kaķu dāma. Kaķenei ir sevišķi mīlīgs un draudzīgs raksturs. Pie mums viņa tika sterilizēta, čipēta, vakcinēta, un viņai tika piešķirta ES pase. Pirms nokļūšanas patversmē, Mince ar saviem bērniem dzīvoja kādā mājas pagrabā. Visi kaķi bija ārkārtīgi nobijušies. Pateicoties vairākiem brīvprātīgajiem un citiem palīgiem, kaķus izdevās nogādāt drošībā. Pie mums kaķiem tika nodrošināta nepieciešamā medicīniskā palīdzība. Pamazām kaķi tika socializēti, lai atgūtu uzticību cilvēkiem. Mince ir ļoti rotaļīga un ar izteikti maigu dvēseli. Patstāvīga došanās uz kaķu tualeti viņai nesagādā nekādas problēmas, arī sadzīvē ar citiem kaķiem viņa ir ļoti draudzīga. Mēs vēlam Mincei mīlošu ģimeni, kas iesaistīs viņu ikdienas dzīvē.

Mūsu dzīvnieku aizsardzības biedrībā jaunie saimnieki var Minci saņemt par adopcijas maksu 20 eiro apmērā. Šī maksa palīdz nodrošināt atbilstošus finansiālos priekšnoteikumus atbildīgai dzīvnieku turēšanai. Šī nodeva kavē ļaunprātīgu dzīvnieku izmantošanu, tai skaitā dzīvnieku izmantošanu pētījumos.

Ja Jūs vēlaties Mincei dot jaunas mājas, lūdzu, sazinieties ar mūsu dzīvnieku aizsardzības biedrību zvanot T. 26195393


Madonas DAB